KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
30 Ekim 2010 - Cumartesi 16:10 Bu haber 247 kez okundu
 
YENİ LOGOMUZ HAYIRLI OLSUN
TRT 5 AÇILIŞIYLA AYNI ANDA KANAL 16 YAYINLARINA BAŞLADI
GÜNDEM Haberi
YENİ LOGOMUZ  HAYIRLI OLSUN

 

TRT 5 ANADOLU’NUN AÇILIŞI SIRASINDA YEREL MEDYA TEMSİLCİLERİ İLE DE RÖPORTAJLAR VE BAĞLANTILAR YAPILDI.

 

KALİTELİ YAYINCILIĞI VE HER GEÇEN GÜN GELİŞEN TEKNOLOJİK İMKANLARI BÜNYESİNE KATAN ANLAYIŞI İLE İNEGÖL’ÜN GERÇEK VİZYONU OLAN BİRLEŞİK YAYIN REKLAMCILIK AŞ OLARAK, TRT 5 PROJESİNİN BURSA TEMSİLCİĞİ NOKTASINDA BİZLERDE GÖREV ALDIK.

ANKARA’DA GERÇEKLEŞEN TRT  5 ANADOLU AÇILIŞI SIRASINDA TVMİZ KANAL ON YENİ LOGO VE VİZYONU İLE KANAL 16 OLARAK YAYINLARINA BAŞLADI.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HASAN ÖZDEMİR, ANKARA’DAN İNEGÖL’DEKİ STÜDYOLARIMIZA CANLI BAĞLANARAK KANAL 16’NIN İNEGÖL’ÜMÜZE HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN , TRT GENEL MÜDÜRÜ İBRAHİM ŞAHİN İLE DE GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİREN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HASAN ÖZDEMİR, “İNEGÖL’ÜN KONUMUNU VE TVMİZ HİZMETLERİNİ SAYIN BAŞBAKANIMIZ’A SUNMA İMKANI YAKALDIM. AYRICA TRT 5 ANADOLU PROJESİ İLE İNEGÖL’DE VE BURSADA  YAŞANAN HER ŞEYİ ULUSAL GÜNDEME TAŞIMA İMKANI SUNULDUĞU İÇİN SAYIN BAŞBAKANIMIZ VE TRT GENEL MÜDÜRÜMÜZ’E TEŞEKKÜR ETTİM. İLÇE HALKIMIZ ARTIK SESİNİ TÜM DÜNYAYA DUYURABİLECEK, HAYIRLI OLSUN İNEGÖL, GÖZÜN AYDIN OLSUN İNEGÖL” DEDİ

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: YENİ, LOGOMUZ, , HAYIRLI, OLSUN,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.