KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
24 Nisan 2013 - Çarşamba 19:02 Bu haber 232 kez okundu
 
YENİ DUBLE YOLLAR VE KAVŞAKLAR HIZLA YAPILIYOR
AK PARTİ BURSA MİLLLETVEKKİLİ HÜSEYİN ŞAHİN BİLGİ VERDİ
GÜNDEM Haberi
YENİ DUBLE YOLLAR VE KAVŞAKLAR HIZLA YAPILIYOR

TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Bursa’nın doğusundaki ilçelerden İnegöl, Yenişehir ve İznik’te yeni bölünmüş yollar, yol genişletme, iyileştirmelerinin sürdüğünü belirtti. Bunlara ek olarak köprülü kavşak ve alt geçitler yapıldığını belirten Milletvekili Şahin söz konusu projelerin önemli bölümünün tamamlandığını, bir kısım projelerinde ihale aşamasına geldiğini söyledi.
Yazılı bir açıklama yapan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nün sorumluluk alanındaki yollarda yeni bölünmüş yollar yaptığını, aynı zamanda da bazı yolların genişletildiğini, yıpranan yolların da bakın onarımlarının yapıldığını belirtti.
Milletvekili Hüseyin Şahin, Oylat ve Kurşunlu Ayrımındaki köprülü kavşaklarda yapımı süren çalışmalar Temmuz ayında bitirilmesinin hedeflendiğini söyledi.
İnegöl-Bozüyük arasındaki 5,8 kilometrelik kesimde devam eden bölünmüş yol yapım çalışmalarının bu yıl Temmuz ayında bitirilmesinin hedeflendiğini söyleyen Hüseyin Şahin. Ayrıca güzergâh üzerindeki muhtelif heyelanlı bölgelerin ıslahı iş ide bir süre önce ihale edildi ve çalışmaların yılsonuna kadar bitirileceğini söyledi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: YENİ, DUBLE, YOLLAR, VE, KAVŞAKLAR, HIZLA, YAPILIYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.