KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
04 Eylül 2019 - Çarşamba 17:38 Bu haber 1078 kez okundu
 
YILDIRIM’DA “EVDE ÜCRETSİZ BERBER” HİZMETİ
Dezavantajlı bireyler evlerinde ücretsiz tıraş oluyor.
YAŞAM Haberi
YILDIRIM’DA “EVDE ÜCRETSİZ BERBER” HİZMETİ

Yıldırım Belediyesi tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, belirli aralıklarla evlerinde ve ilçedeki huzurevlerinde ziyaret edilen yaşlı, engelli ve hasta vatandaşlar için evde traş hizmeti veriliyor. Belirlenen liste doğrultusunda ev ve huzurevlerine giden Yıldırım Belediyesi ekipleri, bakıma muhtaç vatandaşların saç ve sakal traşını ücretsiz olarak yapıyor.

‘YAŞLILARIMIZ BİZİM DEĞERLERİMİZ’

Sosyal Belediyecilik konusunda dezavantajlı bireylere destek olmak adına Yıldırım Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye devam ettiklerini belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yaşlılarımız bizim bugünümüzü oluşturan en önemli değerlerimizdir. Onların sağlık, mutluluk ve huzur içinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için her zaman yanlarındayız. Engellilerimiz, yaşlı ve hastalarımız pek çok kişisel ihtiyaçlarını yakınlarının yardımı sayesinde yapmak zorunda kalıyor. Biz de özellikle berber hizmeti konusunda vatandaşlarımıza yardımcı olmak istedik ve bu projeyi başlattık. Proje ile bilhassa evinden dışarı çıkamayan hastalarımız, yaşlılarımız ve engellilerimiz için ‘Evde ücretsiz berber hizmeti’ veriyoruz. Dezavantajlı vatandaşlarımız için en önemli sorunlardan biri olan saç ve sakal traşı ile ilgili olarak ekiplerimiz belirli periyodlarla evlere giderek bu hizmeti sağlayacak. Ciddi anlamda bir talep yoğunluğu yaşıyoruz. Buna benzer birçok hizmeti de ilerleyen zamanlarda Yıldırımlı hemşehrilerimize götüreceğiz. Bu çalışmalarımız sürekli bir şekilde devam edecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YILDIRIM’DA, “EVDE, ÜCRETSİZ, BERBER”, HİZMETİ,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.