KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 20:17 Bu haber 1021 kez okundu
 
VANDALLARA BİRİ "DUR" DESİN!
Sabah saatlerinde İnegöl'de 180 bin TL'ye mal olan parkı yakan vandallar şimdi de Mudanya'da boy gösterdi. Güzelyalı'daki Atatürk Parkı'nda bulunan kaydıraklara çimento döken hainler bu kadarına da pes dedirtti.
ASAYİŞ Haberi
VANDALLARA BİRİ

İnegöl Belediyesi'nin 2017 yılı Aralık ayında hizmete açtığı Cenon Parkı vandalların hedefi oldu. 2 yılda kullanılamayacak hale gelen parkın son hali, görenlerin içini acıttı. Mahmudiye Mahallesi'nde 2000 m2 alan üzerinde projelendirilerek hayata geçirilen ve bölge halkının kullanımına sunulan alanda; çocuk oyun alanı, fitness alanı, yürüyüş yolları ve dinlenme bankları bulunuyordu. Park, açıldığı günden itibaren bölge çocuklarının da akınına uğramıştı.

Vandallar parka zarar vermeyi farklı bir boyuta taşıdı. Plastik kaydırakların altında ateş yakan caniler çocukların oyun alanını tahrip etti.

Öğleden sonra Mudanya'dan gelen haber organize bir girişim olabileceği hissini uyandırdı. Hainler kaydıraklara çimento döküp kullanılamaz hale getirdi. Tahteravallilerin oturma bölümüne bile beton döken vandallar bu kadarına da pes dedirtti.

Bursa kamuoyu canilerin yakalanıp adalete teslim edilmesini bekliyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: VANDALLARA, BİRİ, "DUR", DESİN!,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.