KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
16 Kasım 2009 - Pazartesi 23:33 Bu haber 349 kez okundu
 
TÜRKİYE PARTİSİ İNEGÖL OLUŞUMUNU TAMAMLADI
TP İLÇE BAŞKANI RAMİZ YİĞİT YENİ İLÇE YÖNETİMİNİ KAMUOYUNA TANITTI
- Haberi
TÜRKİYE PARTİSİ İNEGÖL OLUŞUMUNU TAMAMLADI

AK Parti’den ayrılan Başbakan eski Yardımcısı ve eski Devlet Bakanı Abdullatif Şener’in önderliğinde kurulan Türkiye Partisi (TP) İnegöl İlçe Teşkilatının kurulması görevini üstlenen ve bu doğrultuda çalışmalar yürüten Yenice Beldesinin eski Belediye Başkanı Ramiz Yiğit, geçtiğimiz Cuma akşamı saat 19.00’da Çiçek Izgara düzenlediği yemekte, TP İnegöl İlçe yeni yönetimini açıkladı.

Yemeğe, TP Bursa İl Başkanı İlyas Kara, İl parti teşkilatı yeni yönetim kurulu üyeleri ile Kestel İlçe Başkanı Ali Kök ve Yıldırım İlçe Başkanı Mehmet Türk katıldı.

 

Yemeğin ardından bir konuşma yapan TP İnegöl İlçe Başkanı Ramiz Yiğit, Mevcut iktidarın 2007 yılından sonra yavaş yavaş eskilere benzemeye başladığını ileri süren Yiğit, “Türkiye’nin gelir gider dengesi bozulduğunu ifade etti.

 

 

TP Bursa İl Başkanı İlyas Kara ise konuşmasında, Türkiye’de ekonominin çok kötü olduğunu öne sürerek, “Ekonominin bu kadar kötü olduğu bir ülkede, televizyonlardan seyrettiğimiz kavgaların sebepleri çok enteresan. Ortada önce Kürt Açılımı, ardından Demokratik Açılım diye lanse edilmeye çalışılmış bir tasarı var.dedi

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: TÜRKİYE, PARTİSİ, İNEGÖL, OLUŞUMUNU, TAMAMLADI, ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.