KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
13 Nisan 2013 - Cumartesi 23:05 Bu haber 920 kez okundu
 
TEKBİR GİYİM KALİTELİ HİZMET İÇİN İNEGÖL`DE
TEKBİR GİYİM MAĞAZASI BAYANLARA ÖZEL ÜRÜNLERİYLE AVM`DE AÇILDI
GÜNDEM Haberi
TEKBİR GİYİM KALİTELİ HİZMET İÇİN İNEGÖL`DE

Bayanlara yönelik tesettür giyim üzerine Türkiye genelinde isim yapmış olan Tekbir Giyim Mağazasının bir şubesi, düzenlenen törenle İnegöl AVM’de hizmete açıldı.

İnegöl AVM`de düzenlenen açılış törenine Kaymakam Aziz İnci, Bandırma Kaymakamı Ali Mantı, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yalova Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan, İnegöl Emniyet Müdürü Murat Sevinç, Bandırma Emniyet Müdürü Yusuf Aki, İnegöl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk, AK Parti İlçe Başkanı Bülent Temelli, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) Bursa İşletme ve Bakım Müdürü Zafer Girgin, Kırcalı Yapı Malzemeleri firması Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Kırcalı ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kurdele kesimi öncesinde bir konuşma yapan Tekbir Giyim firması sahibi Abdullah Şakar, "Tekbir Giyim firmasını İnegöl`e kazandırdığımız için mutluyuz. Açılışımıza gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun olduk. İnegöl protokolü de açılışımıza geldi. Beklemediğimiz bir ilgiyle karşılaştık. İşyerimiz hayırlı olsun. Tekbir İnegöl`e yabancı bir marka değil. Bir ara boşluk oluştu. Bu boşluğu kapatacağız. İnegöl`ün ihtiyacı olan bir olduğu kanaatinde birleşerek, İnegöl`deki potansiyeli görerek buraya Tekbir Giyimi tekrar getirmeye karar verdik. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur" dedi.

İnegöl AVM`nin Türkiye`de örnek AVM`lerden bir tanesinin olduğunu belirten Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Tekbir giyim İnegöl konseptinde düşünüldüğünde gerçekten olmazsa olmaz mekanlardan bir tanesi. İnanıyor ve ümit ediyorum ki, onlar ürünlerinin en güzellerini, en kalitelilerini, uygun fiyatlarla burada İnegöl halkıyla buluşturdukları sürece, bu işyerinin iş yapmaması için hiçbir gerekçe yok diye düşünüyorum. Bana göre doğru ve güzel bir yatırım. Biz AVM`mizle övünüyoruz. Bana göre Türkiye`deki örnek AVM`lerden bir tanesi. İnsanların her türlü aktiviteyi bulduğu güzel bir mekanı doya doya paylaşıyoruz. Zaten ziyaretçi sayısından, gelen gidenden buradaki önemli markalardan da ne durumda olduğu ortada. Bu mekanın eski haline herkes hatırlıyordur. 30 yıllık köhnemiş bir terminal binası. Yine maalesef pasif bir çay bahçesi. Yanında yalnızca haftanın bir günü kullanılan o kötü pazaryerinden bugün çok modern, Belediyeye çok ciddi katkı sağlayan yap-işlet- devret modeliyle yapılmış böyle nezih bir alışveriş merkezi var. Tabi bununla gurur duyuyoruz. İnegöllüler de sağ olsunlar sahip çıktılar. Ve İnegöl AVM`de hızlı bir şekilde yoluna devam ediyor. İnsanların ihtiyaçları olan konuları bulabilecek mekan alternatifleri de bana göre şehrin olmazsa olmaz konularından bir tanesidir. Tekbir için, İnegöl`ümüz için, firma sahipleri için velhasıl ülke ekonomimiz için bu mekan hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Kaymakam Aziz İnci ise, "Açılışı yapılan Tekbir giyimin İnegöl’e hayırlı olmasını diliyorum. İnegöl’e tayinim çıktığında ilk iş olarak, İnegöl ile alakalı bilgileri toplamaya çalıştığım sırada İnegöl’de yeni bir AVM’nin açıldığını öğrendim. AVM’ler sadece alışveriş merkezleri ve birçok ihtiyacımız giderdiğimiz yerlerde değildir. AVM’ler gelişen kent hayatında bizim yaşamımızın bir parçası. Bu açıdan AVM, Türkiye’de bir örnek. Herkes ne istiyorsa burada bulabilmeli. İnşallah İnegöl büyümeye ve gelişmeye devam edecek" şeklinde konuştu.

Yapılan duanın ardından kurdele kesimiyle Tekbir Giyim mağazası hizmete açılarak gezildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: TEKBİR, GİYİM, KALİTELİ, HİZMET, İÇİN, İNEGÖL`DE,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.