KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
23 Mayıs 2008 - Cuma 00:10 Bu haber 418 kez okundu
 
TAKBİS 26 MAYIS`TA UYGULAMAYA GİRİYOR
PROJE, VATANDAŞLARA BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLAYACAK
DÜNYA Haberi
TAKBİS 26 MAYIS`TA UYGULAMAYA GİRİYOR

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayından itibaren İnegöl’de hizmete başlayan, kısa bir süre önce ise Bursa Tapu Müdürlüğü görevine atanan İnegöl Tapu Müdürü Mehmet Faysal Kanat, İnegöl’deki görev süresi içerisinde, Tapu Müdürlüğünde bir çok yeniliğe imza atarken, başlatmış olduğu Takbis sistemi ile ilgili çalışmaların, İnegöl’den ilişiğini kestiği bir sırada tamamlanmış olmasından dolayı büyük mutluluk duyuyor.

Takbis çalışmaları kapsamında Tapu Müdürlüğündeki tüm verilerin bilgisayara yüklendiğini ve bununla ilgili Data bilgilerinin Genel Müdürlüğe gönderildiğini belirten Müdür Mehmet Faysal Kanat, İnegöl Tapu Müdürlüğündeki ilgili  personelin bir haftadan beri Ankara’dan gelen eğitimciler tarafından kursa tabi tutulduklarını söyledi.

26 Mayıs 2008 Pazartesi gününden itibaren Genel Müdürlüğün Türkiye genelinde Takbis sistemine bağlı olan yerlerde iletişime gireceğini belirten Kanat, “Takbis’e geçen yerlerle on-line sistemiyle Tapu Müdürlükleriyle bağlantı kurulup, her türlü tapu işlemleri yapılabilecek.  İnegöl’ün de bu sistem içerisinde yer almasından dolayı büyük sevinç duyuyoruz. Takbis’e geçilmesinin, kurumumuzun kuruluş yıl dönümüne isabet etmesi de bizler için ayrı bir gurur kaynağı oldu. Takbis’in tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: TAKBİS, 26, MAYIS`TA, UYGULAMAYA, GİRİYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.