KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 19:27 Bu haber 1727 kez okundu
 
Sokağa çıkma yasağında doğa katliamı! Arazisini İznik gölü ile birleştirdi
Geçtiğimiz hafta uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağında İznik gölü kenarında bir şahıs çağırdığı kepçe ile arazisini iznik gölüne kadar açtırdı.
GÜNDEM Haberi
Sokağa çıkma yasağında doğa katliamı! Arazisini İznik gölü ile birleştirdi

FATİH MISIR / ÖZEL HABER

Olay geçtiğimiz sokağa çıkma yasağı uygulama günlerinde İznik Gölü Orhangazi sahilinde meydana geldi, alınan bilgilere göre Keramet mahallesi iznik gölü kıyısında içinde evi olan bir arsa sahibi sokağa çıkma yasağını da fırsat bilerek çağırdığı kepçe ile kendi arazisi ile İznik gölü arasında kalan yeşil alana müdahale etti.

Gölün Çekilmesini  Fırsata Dönüştürdü!

İznik gölü kenarında bulunan kendine ait bölgeyi büyütmek için hazine arazisini kepçe yardımı ile açtıran kişinin, iddialara göre son zamanlarda gölün  çekilmesinide  fırsat bilerek suyun dışında kalan toprağıda kendi arazisi içine katmak istediği öğrenildi. Yaşanan bu doğa katliamına  çevredeki vatandaşlar  büyük tepki gösterirken, sokağa çıkma yasağında arazisini göl ile birleştirmek için kepçe çalıştıran  bu kişiler içinde suç duyurusunun yapılmasından sonra gerekli işlemlerin yapılması gerektiğini vurguladılar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sokağa, çıkma, yasağında, doğa, katliamı!, Arazisini, İznik, gölü, ile, birleştirdi,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.