KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 18:17 Bu haber 1030 kez okundu
 
Şehir Hastanesi emin ellerde
Türkiye'nin 10. Şehir Hastanesi olan ve resmi açılışı geçtiğimiz günlerde Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Bursa Şehir Hastanesi'nin idari kadrosu da şekillenmeye ve güçlenmeye başladı. Güney Marmara’nın sağlık üssü Şehir Hastanesi'ne atanan son isim Çekirge Devlet Hastanesi Müdürü Ali Osman Tayır oldu.
DİĞER Haberi
Şehir Hastanesi emin ellerde

Geçtiğimiz günlerde resmi açılışı Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Bursa Şehir Hastanesinin İdari ve Mali İşler Müdürlüğü'ne Bursa’nın yakından tanıdığı Ali Osman Tayır getirildi.

 

Güney Marmara’nın sağlık üssü bursa şehir hastanesi günde 36 bin vatandaşa hizmet verecek. Çevre şehirlerle birlikte 6 milyon hastaya da kapılarını açacak.

 

Çekirge Devlet Hastanesi Müdürlük görevinde olan Ali Osman Tayır sağlık alanında 15 yıllık bir tecrübeye sahip.

 

Tayır, ayrıca geçen senelerde 8 yıl Orhaneli Devlet Hastanesi, 2 yıl Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve 5 yıl da Çekirge Devlet Hastanesi'nde yöneticilik görevlerindeki başarısıyla biliniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehir, Hastanesi, emin, ellerde,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.