KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
25 Nisan 2013 - Perşembe 22:34 Bu haber 1139 kez okundu
 
ŞAHİNCİLERDEN HÜSEYİN ŞAHİN`E KARŞILAMA
MODİFİYE İNEGÖL GRUBU MİLLETVEKİLİ ŞAHİN`DEN YER İSTEDİ
GÜNDEM Haberi
ŞAHİNCİLERDEN HÜSEYİN ŞAHİN`E KARŞILAMA

Çoğunluğunu Şahin marka otomobil sahibi gençlerin oluşturduğu Modifiye araç tutkunlarını bir araya getiren Modifiye İnegöl Grubu, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin`den kendilerine Modifiye araçlarının teşhiri için yer tahsis edilmesini istediler.
Bursa`dan gelen AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin`i, İtfaiye Müdürlüğü binasının bulunduğu kavşakta karşılayan Modifiye İnegöl Grubu üyeleri, destek istediler.
Modifiye İnegöl Grubu üyeleriyle sohbet eden AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Modifiyeci gençlerin kendisinden bir yer tahsis etmesini istemesi üzerine, "1989 ile 1992 yılları arasında benim de bir Şahin marka aracım vardı. Şahin`in derdi bitmez" dedi. Şahin, Modifiye İnegöl Grubuna yer tahsisi konusunda Mer-Pa Pazaryerinin haftanın bir günü verilebileceğini, bunun için elinden geleni yapacağını sözlerine ekledi.
Kendisinin de eskiden bir Şahin otomobilinin olduğunu ifade eden Milletvekili Hüseyin Şahin, Modifiye İnegöl Grubuna Mer-Pa Pazaryerinin, haftanın bir günü tahsis edilmesi için elinden geleni yapacağını belirtti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ŞAHİNCİLERDEN, HÜSEYİN, ŞAHİN`E, KARŞILAMA,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.