KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
02 Kasım 2010 - Salı 16:10 Bu haber 259 kez okundu
 
SADAKA KUTUSUNU BÖYLE ÇALDILAR
İKİ GENÇ HIRSIZIN REZİL GÖRÜNTÜLERİ
ASAYİŞ Haberi
SADAKA KUTUSUNU BÖYLE ÇALDILAR

Mobilya sanayiinde, fakirlere yardım toplamak amacıyla bir işyerine konulan sadaka kutusu, müşteri kılığındaki hırsızlar tarafından çalındı.

Hırsızların mağazada müşteri gibi davranması ve sadaka kutusunu alıp ceketinin altına saklaması güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

 

 

Hırsızlar, fakirler için sadaka kutusunda toplanan paralara göz dikti. mobilya sanayi de bir işyerine konulan sadaka kutusunda biriken paralar, mağazaya müşteri kılığında gelen hırsız tarafından çalındı.

 

 Hırsızın sadaka kutusunu çalma anı güvenlik kamerasına yakalandı. Hırsızlık anını anlatan mağaza çalışanları  "İki kişi birlikte geldi. Biri sorular yöneltirken diğeri de sadaka kutsunun bulunduğu alandaydı. Biri ile ilgilenirken ilgilenirken diğeri aşağıda sadaka kutusunu almış. Görüntülerde görünce çok şaşırdım. Bu paralar garibanların yararına kullanılacaktı." dedi.

 

Sadaka kutusunu çalan hırsızın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde son derece soğukkanlı olduğu gözleniyor. Bir süre etrafını gözetleyen hırsız, çevrede kimsenin olmadığını fark ettiği anda masa üstündeki sadaka kutusunu alarak elinde taşıdığı ceketinin içine sarıyor ve içerden yavaş adımlarla çıkıyor.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: SADAKA, KUTUSUNU, BÖYLE, ÇALDILAR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.