KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 13:55 Bu haber 893 kez okundu
 
PİREMİR KAPALI PAZAR YERİ’NE KAVUŞUYOR
10 bin 516 metrekare alanda oluşturulan, 339 pazar tezgahı ve 150 araçlık otopark alanı bulunacak pazar alanında Bursa Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Refik Aksu ile incelemelerde bulunan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, pazar kurulmadığı günlerde otopark olarak hizmet verecek tesisin bünyesinde ticaret alanları, kafeterya, zabıta güvenlik noktası, teknik birimler abdesthane ve mescit bulunacağını söyledi.
GÜNDEM Haberi
PİREMİR KAPALI PAZAR YERİ’NE KAVUŞUYOR

Sokak aralarında kurulan pazar yerlerinin yerine modern kapalı pazar alanları oluşturan Yıldırım Belediyesi, Piremir Mahallesi sakinlerinin modern ve sağlıklı koşullarda alışveriş yapacağı kapalı pazar yerinin inşasını tamamladı.

 

10 bin 516 metrekare alanda oluşturulan, 339 pazar tezgâhı ve 150 araçlık otopark alanı bulunacak pazar alanında Bursa Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Refik Aksu ile incelemelerde bulunan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, pazar kurulmadığı günlerde otopark olarak hizmet verecek tesisin bünyesinde ticaret alanları, kafeterya, zabıta güvenlik noktası, teknik birimler abdesthane ve mescit bulunacağını söyledi.       

 

Kapalı pazar yerlerinin şehirlerin en önemli ortak kullanım alanlarından biri olduğunu dile getiren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Bölgedeki önemli bir ihtiyacı da karşılayacak olan pazar yerimiz başta Piremir Mahallesi olmak üzere bölgeye bir canlılık ve dinamizm de katacak” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PİREMİR, KAPALI, PAZAR, YERİ’NE, KAVUŞUYOR,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.