KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 19:04 Bu haber 1031 kez okundu
 
Osmangazi'de masa tenisi turnuvası
Osmangazi Belediyesi tarafından personel arasında düzenlenen ‘Ferdî Masa Tenisi Turnuvası’ sona erdi.
SPOR Haberi
Osmangazi'de masa tenisi turnuvası

Osmangazi Belediyesi tarafından personel arasında düzenlenen ‘Ferdî Masa Tenisi Turnuvası’ sona erdi.


İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvaya belediyenin bütün birimlerinden 4’i kadın, 21’i ise erkek olmak üzere toplam 25 personel katıldı. Dikkaldırım Spor Salonu’nda yapılan turnuvanın eleme usûlü gerçekleştirilen ilk tur ve ikinci tur karşılaşmalarının ardından erkeklerde Zabıta Müdürlüğü’nden Yavuz Sezen, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden Fatih Gonca, Tesisler Müdürlüğü’nden Celalettin Altuntaş ve Erdinç Derya, finale yükseldi. Kadınlarda ise finalde mücadele etmeye hak kazanan isimler Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nden Hülya Çetin, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden Münevver Arifoğlu, Bilgi İşlem Müdürlüğü’nden Nihan Çınar ve Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden Tuğba Akpınar oldu.


Grup usûlü gerçekleştirilen final karşılaşmaları sonunda Zabıta Müdürlüğü’nden Yavuz Sezen rakiplerinin hepsini yenerek şampiyon oldu. Kadınlarda ise şampiyonluk kupasının sahibi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nden Hülya Çetin oldu. Final grubu maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ile dereceye giren personele ödülleri takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Osmangazi'de, masa, tenisi, turnuvası,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.