KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
04 Ağustos 2019 - Pazar 12:22 Bu haber 558 kez okundu
 
Orhaneli'ye modern halı saha
Orhaneli Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak modern halı sahanın Kurban Bayramı'nda açılması planlanıyor.
SPOR Haberi
Orhaneli'ye modern halı saha

Orhaneli Belediyesi tarafından yaptırılan ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle ilçeye modern bir halı saha kazandırılıyor. Yaklaşık 400 bin liraya mal olacak halı sahada soyunma odaları, duş yerleri ve kafeteryalar olacak. Sahanın halı desteği Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlandı. Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt, yapımı devam eden halı sahada incelemelerde bulundu.

 

 

 

 

Yetkililerden bilgi alan Aykurt, halı sahayı Kurban Bayramı'na kadar açmayı planladıklarını söyledi. 
  Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt, “Daha önce burada küçük beton saha vardı. İlçemizde küçük bir halı saha var. Buraya standartlara uygun halı saha yapmaya karar verdik. İçerisinde soyunma odaları, kafeteryalar olacak. Halı saha yaklaşık 350 400 bin liraya mal olacak. Orhaneli için mühim bir tesis. Gençlerimizin nefes alacağı bir yer olacak. Yeşillikler içinde, ormanın sessizliğiyle güzel bir mekan oldu. Bu halı sahamızı yaparken Büyükşehir Belediyesi'nin de desteği oldu. Alinur Aktaş başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi. 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Orhaneli'ye, modern, halı, saha,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.