LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 15:22 Bu haber 301 kez okundu
 
Naim Süleymanoğlu’nda artistik cimnastik müsabakası
Yıldırım Belediyesi, Bursa Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Okullar Arası Artistik Jimnastik Ferdi ve Takım Müsabakalarına ev sahipliği yaptı.
BURSA HABER Haberi
Naim Süleymanoğlu’nda artistik cimnastik müsabakası

Yıldırım Belediyesi, spora ve sporcuya sağladığı destek ile amatör branşlarda başarılara imza atarken, spor yatırımları ile yerel, ulusal ve uluslararası organizasyonların merkezi olma noktasında hızla ilerliyor.

 

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen müsabakalara erkek ve kızlarda toplam 33 okuldan 22 sporcu katıldı. Yarışmaya özellikle öğrencilerin velileri ve sporseverler yoğun ilgi gösterdi.

Okullar Arası Artistik Jimnastik Ferdi ve Takım Müsabakaları sonunda Minik Kız B Ferdi’de Elif Karabalık, Minik Kız A Ferdi’de İrem Karabalık, Minik Erkek A Ferdi’de Furkan Ezen, Minik Erkek B Ferdi’de ise İsmail Göktan birinci olurken, Minik Kızlar A Takım’da İhsan Dikmen 4 İlkokulu, Minik Kızlar B Takım’da Özel Nilüfer Yönder İlkokulu, Minik Erkekler A Takım’da Özel 3 Mart İlkokulu, Minik Erkekler B Takım’da ise Uğur İlkokulu birincilik kürsüsünün sahibi oldu. Dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Yıldırım İlçe Müdürü Mehmet Demirci ile Yıldırım Belediyespor Kulübü Başkanvekili Mumammer Özbey ve Yıldırım Belediyesi Özel Kalem Müdürü Fatih Ören takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Naim, Süleymanoğlu’nda, artistik, cimnastik, müsabakası,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.