Haber Detayı
22 Ekim 2010 - Cuma 16:44
 
MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN BİRLİK ÇAĞRISI
İNEGÖL MUHTARLAR DERNEĞİ TARAFINDAN BİRLİK VE KAYNAŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
GÜNDEM Haberi
MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN BİRLİK ÇAĞRISI

 

Hamzabey Köyü Muhtarı Mehmet Tüver’in başkanlığında ve 40 muhtar tarafından kurulan İnegöl Muhtarlar Derneği dün akşam Birlik ve Kaynaşma yemeği düzenledi.

 

Yemeğin açılış konuşmasını yapan Çiftlik Köyü Muhtarı Osman Örkmen, Birlik ve beraberliğin başlangıcı olması nedeniyle böyle bir yemek tertip ettiklerini söyledi.

 

Çiftlik Köyü Muhtarı Osman Örkmen’in, “İnegöl’ün il olmasını sebep gösterip, İnegöl muhtarlar derneğinin o günkü yürüyüşüne gelmediğini bahane edip, bu akşam bu yemeğe katılmayan İnegöl Muhtarlar Birliği Derneği adı altında ki derneğin yönetim kurulu üyelerinin de burada olmasını arzu ederdim” şeklindeki konuşmasına yemekte bulunan Türkiye Muhtarlar Birliği Derneği üyeleri tepki göstererek yemeği terk ettiler.

 

 

Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Yel ise yaptığı açıklamada Muhtarların kısıtlı imkânlarla bulundukları mahalle ve köylere bir şeyler yapmaya gayret ettiklerini ifade etti.     

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MUHTARLAR, DERNEĞİ’NDEN, BİRLİK, ÇAĞRISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.