KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
29 Kasım 2010 - Pazartesi 15:17 Bu haber 434 kez okundu
 
MUHASEBECİLERDE KONGRE
ODA BAŞKANLIĞINA MUSTAFA TARIM GETİRİLDİ
SİYASET Haberi
MUHASEBECİLERDE KONGRE

1990 yılında kurulan Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Bursa Şubesi İnegöl Temsilciliğinin 11. olağan genel kurul toplantısı, cumartesi günü Temsilcilik Binasında yapıldı.

 

 

Genel Kurul toplantısına SMMMO Bursa Şubesi Başkanı Mesut Topçu, Yönetim Kurulu Üyeleri, SMMMO İnegöl Temsilciliği Başkanı Hakkı Baydar ve oda üyeleri katıldı.

 

 

İnegöl Çağdaş Muhasebeciler Grubu olarak İbrahim Atış, Ertan İlağa, Necati Şahin, Hicran Vatansever, Aziz Zincir, Meslekte Birlik ve Dayanışma Grubu olarak ise, Mustafa Tarım, Adli Kavukçu, Serkan Semiz, Osman Çetin ve Sinan Salık`tan oluşan 2 Aday listesi ile gizli oylamaya gidildi.

 

SMMMO Bursa Şubesi Başkanı Mesut Topçu genel kurul esnasında mikrofonlarımıza konuştu.

 

10 yıldır SMMMO İnegöl Temsilciliğine hizmet ettiğini belirten Hakkı Baydar ise seçilen adayın odayı daha iyi yerlere getireceğine inandığını belirtti.

 

Oy kullanmak üzere genel kurula katılan ak parti busa milletvekili Sedat Kızılcıklı yapılan genel kurul ile meslektaşlarının başarılı çalışmalarının devam etmesini diledi.

 

 

195 oda üyesinin oy kullandığı seçimlerde, Mustafa Tarım 88 oy, Serkan Semiz 87 oy, Adli Kavukçu 84 oy, İbrahim Atış 80 oy ve Ertan İlağa 76 oy aldı.

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MUHASEBECİLERDE, KONGRE,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.