KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 11:36 Bu haber 731 kez okundu
 
Modern kültür farklılıkları, ailenin ahengini bozdu
İnegöl Belediyesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Mehir Vakfı işbirliğinde düzenlenen “Modernizm, Aile ve Geleceğimiz” konulu seminerde konuşan Prof. Dr. Saffet Köse, modern kültür farklılıklarının ailenin ahengini bozduğunu ifade etti.
- Haberi
Modern kültür farklılıkları, ailenin ahengini bozdu

İnegöl Belediyesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Mehir Vakfı işbirliğinde Prof. Dr. Saffet Köse’nin konuşmacı olarak katıldığı “Modernizm, Aile ve Geleceğimiz” konulu seminer düzenlendi. Cumartesi akşamı 20.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda düzenlenen seminerde, aile müessesesinin önemine vurgu yapıldı.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, seminerde yaptığı konuşmada modernizm ve ailenin işlevlerinden söz etti. Köse, ailenin, modernizm ile gelenek arasında sıkıştırılmış bir kurum olduğunu belirtti. Sosyolojik bir olgu olan ailenin içerisindeki sorunların toplumu ilgilendirdiğini ifade eden ve aile bağlarının önemine değinen Saffet Köse, modern kültür farklılıklarının ailenin ahengini bozduğunu, ilişkileri birbirine karşı kışkırtıcı hale getirdiğini söyledi.

Program sonunda AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, Saffet Köse’ye plaket takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Modern, kültür, farklılıkları,, ailenin, ahengini, bozdu,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.