KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
27 Ekim 2010 - Çarşamba 16:20 Bu haber 212 kez okundu
 
MODEF EXPO AÇILIYOR
PAZARTESİ GÜNÜ AÇILACAK FUAR ÖNCESİ SON HAZIRLIKLAR YAPILIYOR
GÜNDEM Haberi
MODEF EXPO AÇILIYOR

Belediye Başkanı İFOR Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Alinur Aktaş, düzenlenen  basın toplantısında, 01-07 Kasım 2010 tarihinde gerçekleştirilecek Expo fuarı hakkında bilgiler verdi.

 

 

Sektörün en seçkin firmalarının bir arada görülebileceği bu mobilya şovunda ‘İnegöl Mobilyası’nın uluslar arası alanda marka değerini bir kat daha arttıracağını ileri süren Aktaş, önümüzdeki pazartesi günü saat 14.00’de yapılacak fuar açılışına herkesi davet etti.

 

Konuşmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve tvmiz yönetim kurulu başkanı Hasan Özdemir’in, “Bir süre önce ‘Kapatıyoruz’ adı altında bir firma ürünlerini kapış kapış satışa sundu. İnegöl’de de seri sonu tarzında bir fuar organizasyonu düzenlenebilirmi?’ sorusuna Başkan Aktaş cevap verdi

 

Gazeteciler cemiyeti yönetim kurulu üyesi Kasım Şahin’in, TJ Event isimli reklam ajansının bir faydası odlumu?’ sorusunu ise Başkan Aktaş, bu fuar ve önümüzdeki fuarlarda etkisini göreceklerini söyledi. Aktaş, şu anki fuar alanının yetmediğini, 80 firmanın dışarıda kaldığını belirterek, yeni fuar alanı konusunda 2015 yılında yapacakları bir proje ile şehir dışına taşıyacaklarını ileri sürdü.

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MODEF, EXPO, AÇILIYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.