KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 16:29 Bu haber 772 kez okundu
 
MODEF 94 ülkeden yabancı ziyaretçiyi ağırladı
MODEF Yönetim Kurulu Başkanı ve İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, 7-12 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 42. MODEF EXPO Uluslararası Mobilya Fuarı’nı düzenlediği basın toplantısında değerlendirdi.
EKONOMİ Haberi
MODEF 94 ülkeden yabancı ziyaretçiyi ağırladı

MODEF yönetiminin katılımıyla fuar sonuçlarını değerlendiren Başkan Yavuz Uğurdağ, toplam 22 bin 366 ziyaretçinin MODEF Expo’yu ziyaret ettiğini belirtti.

 

Uğurdağ, “42. MODEF Expo fuarımızı geçen hafta cumartesi sonlandırmış bulunmaktayız. Öncelikle fuarımızın İnegöl’e hayırlı uğurlu ve bereketli olmasını temenni ediyorum. Şehrimizin içinde bulunduğu bu organizasyon, önemli bir organizasyon olmuştur. Tabi fuarımız hazırlanırken özellikle 34 ara başlığımız vardı. Bu ara başlıklarda çok ciddi bir efor sarf ediliyor. Bu sene birçok ülkeden, değişik bölgelerden dış alım heyeti ile ilgili ithalatçı firmalarımız var. 42. MODEF Expo fuarımızı 17 bin 375 profesyonel ziyaretçi, 2 bin 306 profesyonel yabancı ziyaretçi ve 2 bin 685 biletli ziyaretçi olmak üzere toplamda 22 bin 366 kişi ziyaret etmiştir. Bu rakamlara baktığımızda özellikle yabancı ziyaretçi sayısında yüzde 15 gibi bir artış gerçekleşmiştir. 94 ülkeden şehrimize, fuarımıza yabancı ziyaretçi olmuştur. Asya kıtasından 37 firma, Avrupa kıtasından 27 firma olmak üzere 94 ülkeden fuarımıza, İnegöl'ümüze ziyaretçi gelmiştir. Geçen sene yapmış olduğumuz MODEF Expo’dan yüzde 15 daha iyi. Zaten MODEF Expo fuarlarında yurtdışı organizasyonuna çok önem veriyoruz. Odaklanmamız gereken nokta ihracat ve profesyonel ziyaretçi oldu” dedi.

 

İNEGÖL’ÜN MOBİLYA KALİTESİ TARTIŞILMAZ

 

Uğurdağ, “Pazartesi ve Salı günü verilerimizde de katılımcılar ile yaptığımız görüşmelerde de son zamanların en iyi fuar başlangıcını gerçekleştirdik. İnegöl’ün bir gerçeği var. Gelen ziyaretçi her firmayı gezecek, bunda bir sıkıntı yok. Biz kendimize inanacağız. Müşteri Kayseri’ye de gitmiş olabilir. Oradaki mobilyaları da görmüş olabilir ama biz şundan eminiz ki, ziyaretçi nereye giderse gitsin, İnegöl’ün mobilya kalitesi, tasarımı ve sunumu hepsinin üzerindedir. Onları ziyaret etmeleri bizlerin farkındalığını ortaya koyar. Kim nereye reklam asarsa assın, hangi direkte hangi şehrin reklamı olursa olsun, biz kendimize inanıyoruz, esnafımız da kendine inansın. Kendi ürünümüze, kendi tasarımıza güveniyorsak müşteri gelir o ürünü alır“ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MODEF, 94, ülkeden, yabancı, ziyaretçiyi, ağırladı,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.