KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Mayıs 2008 - Cumartesi 00:11 Bu haber 244 kez okundu
 
MODEF 2008 DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
TOPLANTIDA 300 DAVETLİDEN SADECE 31`İ KATILDI
DÜNYA Haberi
MODEF 2008 DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İnegöl Belediyesi, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası ile İnegöl Mobilyacılar Odasının ortaklığında kurulan MODEF Fuarcılık Şirketi tarafından bu yıl, 112 firmanın katılımı ile 19’cusu düzenlenen İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı nın  (MODEF)’in önceki akşam Gölbaşı Düğün Salonunda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına davetli 300 kişiden 31’inin katılması, Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile katılan firma temsilcilerini bir hayli üzdü. Yaklaşık 1.5 saatlik gecikme ile ancak başlayabilen yemekli toplantıda konuşan Başkan Alinur Aktaş, “Elimizdeki altın bileziğin değerini bilmiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirirken, ilgi gösteren katılımcılara teşekkür etti.

 

Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mobilyacılar Odası Başkanı Hamdi İdil, MODEF YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ile davetli 300 firma yetkilisinden 31’inin katılımı ile gerçekleştirilen yemekli MODEF 2008 değerlendirme toplantısında, firma yetkililerinin de fikirleri alındı.

 

DÜNYANIN SAYILI MARKALARI İNEGÖL’E GELDİ

Katılımın az olmasından dolayı bir hayli üzgün olduğu gözlenen Belediye Başkanı Alinur Aktaş konuşmasına, “Elimizdeki altın bileziğin kıymetini bilmiyoruz” diyerek başladı. 11 Mayıs’a kadar açık kalacak olan MOYAF’ın bu yıl ilkini gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Aktaş, “Dünyanın sayılı markaları ve firmaları bu fuara katıldı. MOYAF bir çok açıdan önemlidir. İnegöl mobilyacısının ayağına teknolojiyi getiriyoruz dedi.

 

 

Ciddiyetle hazırlanan yemekli toplantıya katılımın az olmasının kendilerini bir hayli üzdüğünü ifade eden İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Hamdi İdil ise, “Fuar alanını gezdim ve katılımcı firma yetkililerinden görüşlerini aldım. İfade ettikleri, sahip çıkılması halinde MOYAF’ın geleceğinin çok iyi olduğudur.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MODEF, 2008, DEĞERLENDİRME, TOPLANTISI, YAPILDI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.