KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
16 Ekim 2019 - Çarşamba 22:19 Bu haber 2104 kez okundu
 
Mithatpaşa Ortaokulu, Bursa'da fark yaratıyor
Bursa’da tarihi konumu, başarıları ve oluşturduğu projeleri hayata geçirmesiyle Mithatpaşa Ortaokulu eğitimde yeni solukla fark yaratmaya devam etmektedir.
EĞİTİM Haberi
Mithatpaşa Ortaokulu, Bursa'da fark yaratıyor

Özellikle okul yönetimi olarak disiplin, motivasyon ve dayanışma prensiplerinden ödün vermeden eğitim kuruluşları içerisinde şehrimizde örnek gösterilen kurum haline gelmiştir. Kuşkusuz bu başarının oluşmasında okul Müdürü Haydar AKIN ve Rehberlik alanında uzman Müdür Yardımcısı Figen ÖZKAN ve  alanında deneyimli öğretmen kadrosunun önemli katkıları   olmuştur.

Mesleki tanıtım seminerleri kapsamında bir çok farklı sektörden önemli isimler öğrencilerle söyleşi programlarında buluşmuştur. Öğrencilerin lise hayatına başlamadan önce mesleki tercihlerini seçecek bakış açısı oluşturulmuştur. Liselere geçiş sınavı kapsamı konusunda, eğitim uzmanlığının önemli ismi Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi               Tolga Bahadır ŞİMŞEK, öğrencilere gelecekleri hakkında önemli bilgiler aktarmıştır.   Ayrıca zaman yönetimi ve verimli ders çalışma konusunda en yeni teknikleri Eğitim uzmanı Seher İŞKEY öğrencilerle paylaşmıştır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mithatpaşa, Ortaokulu,, Bursa'da, fark, yaratıyor,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.