KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
27 Kasım 2010 - Cumartesi 15:17 Bu haber 299 kez okundu
 
MECLİSTE ‘EMEL SAYIN’ POLEMİĞİ
SALİH BERBER; “OLAYLAR KONSERDE OLAN KİŞİLERCE YAPILDI”
SİYASET Haberi
MECLİSTE ‘EMEL SAYIN’ POLEMİĞİ

İnegöl’de 26 Temmuz gecesi yaşanan olayların üzerinden 4 ay geçti. İnegöl’ün imajının ciddi manada zarar gördüğü olaylar bütçe görüşmelerinin de polemik konusu oldu.

 

Belediye Meclis Toplantı Salonunda dün gerçekleştirilen bütçe görüşmelerinde Saadet Partisi adına söz alan Salih Berber’in ‘İnegöl olayları Emel Sayın konserinin ardından bira şişeleri ile orada toplanan kişiler tarafından yapıldı. Bu olaylarda Belediyenin de hassas olması gerekir’ demesi Belediye Başkanı Aktaş ve Meclis Üyesi Ayşe Balcı’nın tepkisine yol açtı. Aktaş, Emel Sayın’a karşılık Hikmet Şahin döneminde getirilen Hakan Taşıyan örneği verirken, Ayşe Balcı yaşananları Türk Sanat Müziğinin önemli bir ismi olan Sayın’la bağlanmasının doğru olmadığını kaydetti.

 

 

EMEL SAYIN’A BAĞLANMASINI HAYRETLE KARŞILADIM

 

Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise İnegöl’de yaşanan olayları hiç kimseni arzu etmediğini bildiğini belirterek, Salih berber’in olayı emel sayın’a bağlamasını hayretle karşılıyorum dedi

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MECLİSTE, ‘EMEL, SAYIN’, POLEMİĞİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.