KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
02 Kasım 2010 - Salı 16:10 Bu haber 255 kez okundu
 
KORKUT ÖZAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ
“ERGENEKON TERÖR ÖRGÜTÜ İLE TURGUT ÖZAL`I ZEHİRLEYENLER AYNI AMACA HİZMET EDİYOR”
SİYASET Haberi
KORKUT ÖZAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ

Korkut Özal, Tedavi İçin Geldiği Oylat’ta  tvmuza özel açıklamalarda bulundu. Özal’ıın açıklamalarını tüm türkiye bizden öğrendi. Kanal 16 yeni yayın dönemine önemli çalışmalarla giriyor.. özal; “Ergenekon Terör Örgütü ile Turgut Özal`ı Zehirleyenler Aynı Amaca Hizmet Ediyor”  dedi

 

 

 İnegöl’ün şifalı kaplıcası ve doğa güzellikleriyle ünlü turizm merkezi Oylat’ta  konuşan 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal`ın kardeşi eski Milletvekili Korkut Özal tvmiz yönetim kurulu başkanı hasan Özdemir ve genel yayın yönetmenimiz Mustafa sevim’e özel açıklamalarda bulundu.

 

Korkut özal ağabeyi Turgut Özal’ın ölümü ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Son dönemde ortaya çıkan Ergenekon terör örgütü ile Turgut Özal`ı zehirleyenler aynı amaca hizmet ediyor" dedi.

 

Korkut Özal, tedavi için geldiği İnegöl`ün Turistik merkezi Oylat Kaplıcalarında yaptığı açıklamada, ağabeyi Turgut Özal`a suikast yapıldıktan sonra kendisine söylediği isimleri açıklamaya da hazır olduğunu belirtti.

 

Ağabeyi Turgut Özal’ın ölümünün normal olmadığını tekrarlayan Korkut Özal, "Turgut Bey`e suikast yapıldı. Kimden olduğunu biliyordu, bana isim bile verdi. Ben o ismi yıllar sonra DGM`ye bildirdim. Bu isim oradan medyaya sızdırıldı.

 

 Turgut Bey`in ölümünde öyle boşluklar var ki, ölümü iyi incelenirse Türkiye`nin alt yapısı güçlenir. Gerçek olan, ölümünün normal olmadığıdır. Çok açık, kardeşimi zehirlediler" ifadesini kullandı.

 

Korkut Özal, son dönemde ortaya çıkan `Ergenekon terör örgütü` ile merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal`ı zehirleyerek öldüren sistemin aynı amaca hizmet ettiği iddiasında da bulundu.

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: KORKUT, ÖZAL, İLE, ÖZEL, RÖPORTAJ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.