KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
30 Ekim 2010 - Cumartesi 16:10 Bu haber 479 kez okundu
 
KANAL 16 YAYINDA…
TRT 5 AÇILIŞIYLA AYNI ANDA KANAL 16 YAYINLARINA BAŞLADI
GÜNDEM Haberi
KANAL 16 YAYINDA…

Trt 5 anadolu’nun açılışı sırasında yerel medya temsilcileri ile de röportajlar ve bağlantılar yapıldı.

Kaliteli yayıncılığı ve her geçen gün gelişen teknolojik imkanları bünyesine katan anlayışı ile inegöl’ün gerçek vizyonu olan birleşik yayın reklamcılık aş olarak, trt 5 projesinin bursa temsilciği noktasında bizlerde görev aldık.

Ankara’da gerçekleşen trt  5 anadolu açılışı sırasında tvmiz kanal on yeni logo ve vizyonu ile kanal 16 olarak yayınlarına başladı.

Yönetim kurulu başkanımız Hasan Özdemir, ankara’dan inegöl’deki stüdyolarımıza canlı bağlanarak kanal 16’nın inegöl’ümüze hayırlı olmasını diledi.

Başbakanımız recep Tayyip Erdoğan , trt genel müdürü İbrahim şahin ile de görüşmeler gerçekleştiren yönetim kurulu başkanımız hasan Özdemir, “inegöl’ün konumunu ve tvmiz hizmetlerini sayın başbakanımız’a sunma imkanı yakaldım. Ayrıca trt 5 anadolu projesi ile inegöl’de ve bursada  yaşanan her şeyi ulusal gündeme taşıma imkanı sunulduğu için sayın başbakanımız ve trt genel müdürümüz’e teşekkür ettim. İlçe halkımız artık sesini tüm dünyaya duyurabilecek, hayırlı olsun inegöl, gözün aydın olsun inegöl” dedi

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: KANAL, 16, YAYINDA…,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.