KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
09 Kasım 2010 - Salı 15:51 Bu haber 212 kez okundu
 
KAÇAK SİGARA OPERASYONU
2198 PAKET KAÇAK SİGARA, 1 TABANCA VE İKİ ADET ŞARJÖR ELE GEÇİRİLDİ
ASAYİŞ Haberi
KAÇAK SİGARA OPERASYONU

Geçtiğimiz Pazartesi Günü saat 22.00 sıralarında Emniyet Müdürlüğü ilçe haber merkezine yapılan ihbarda 16 JEF 31 plakalı araçta kaçak sigara olduğu ve aracın Bilecik ilinden ilçemize geldiği bildirilmesi üzerine bu aracın ardından gelen 16 Y 5686 plakalı araç Orhaniye Mahallesi Kozluca Yolu üzerinde durdurularak inceleme yapıldı.

 

 

Yapılan incelemede 16 JEF 31 plakalı araçta bir şey bulunamazken 16 Y 5686 Plakalı araç içerisinde BURTON, 2005 ve ÜNİTED markadan oluşan toplam 2198 adet kaçak sigara, 1 adet LLAMA ESPECIAL marka tabanca ve bu tabancaya ait iki adet şarjör ele geçirildi.

 

Kaçak sigaraları getirdiği iddia edilen R.D. kod isimli şahsın konu ile ilgili olarak alınan ifadesinde sigaraları Ahmet isimli arkadaşına 3500 tl karşılığında getirdiğini, araçta bulunan oğlu ve diğer şahısların durumdan haberdar olmadığını söyledi.

 

Yapılan araştırmaya göre Nöbetçi Cumhuriyet savcısının talimatı doğrultusunda şüphelilerin ifadelerinin ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

 

İnceleme sonucu elde edilen kaçak sigaralar gerekli işlemlerin yapılması için Bursa Tasfiye işletme şube müdürlüğüne teslim edildi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: KAÇAK, SİGARA, OPERASYONU,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.