KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
24 Nisan 2008 - Perşembe 00:12 Bu haber 292 kez okundu
 
İNGAZ`IN KAZI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
ORHANİYE VE MESUDİYE MAHALLELERİNDE 1200 ABONEYE ULAŞILDI
- Haberi
İNGAZ`IN KAZI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

İngaz ın 2008 yılı yatırım programında yer alan orhaniye ve Mesudiye mahallesindeki doğalgaz kazı çalışmaları devam ediyor.  

 2008 yılı yatırım programı kapsamında 168 cadde ve sokak daha doğalgaza kavuşacak. İnegöl genelinde çalışmaların en geç 31 Temmuz 2008 tarihinde bitirilmesi planlanıyor.

 2 Nisan tarihinde başlatılan kazı çalışmalarında şu ana kadar 1200 aboneye ulaşıldı. Hedef abone sayısı ise 2000.

  Bugün kardeşler cağ kebap salonunda düzenlenen yemekte yapılacak abone çalışmalarıyla ilgili mahalle muhtarlarıyla görüş alışverişinde bulunuldu.       

 Yemeğe ingaz işletme müdürü Faruk coşkun, mahalli ve idari işler müdürü yılmaz uzun, müşteri işleri temsilcisi Emrah korkmaz, halkla ilişkiler sorumlusu arzu Karataş, orhaniye mahallesi muhtarı veli çetin ve Mesudiye mahallesi muhtarı ilhan aydemir katıldı.

 Yemekte ilk konuşmayı yapan ingaz işletme müdürü Faruk coşkun, çalışmalar kısa bir süre önce başlanmasına rağmen abone sayısının 1200 e ulaştığını, hedef abone sayısının 2000 olduğunu ifade ederek, abone kampanyamızı 19 Mayıs tarihine kadar uzattık. Çocuklarımıza daha temiz bir hava bırakabilmek işçin doğalgaza abone olmalıyız diye konuştu.

 Mahalle muhtarları ise ingaz yetkililerine teşekkür ederek, vatandaşları doğalgaza abone olmaya çağırdı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNGAZ`IN, KAZI, ÇALIŞMALARI, SÜRÜYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.