KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Kasım 2010 - Çarşamba 15:51 Bu haber 268 kez okundu
 
“İNEGÖL, MOBİLYANIN BAŞKENTİ OLACAK”
İGİAD BAŞKANI BAYRAKTAR ANTALYADA İŞ ADAMLARINA
GÜNDEM Haberi
“İNEGÖL, MOBİLYANIN BAŞKENTİ OLACAK”

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) tarafından Antalya IC Green Otelde gerçekleştirilen ve ülke genelindeki tüm genç işadamı dernek başkanları ile üyelerinin katıldığı genişletilmiş başkanlar kurulu toplantısında konuşan İGİAD Başkanı Bahadır Bayraktar, İnegöl Mobilyasının yakın gelecekte mobilyanın başkenti olacağını ve bu yılda emin adımlarla yürüdüğünü söyledi.

 

5–7 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen ve ülke genelindeki tüm genç işadamı dernek başkanları ve üyelerinin katıldığı Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu’nun (TÜGİK) genişletilmiş başkanlar kurulu toplantısında konuşan İGİAD Başkanı Bahadır Bayraktar, İnegöl Mobilyasının yakın gelecekte mobilyanın başkenti olacağını söyledi. Bayraktar “6 bin dönüm arazi üzerine kurulan Türkiye’nin ilk ihtisas Organize Sanayi Bölgesi olma özelliğindeki İnegöl Mobilya ve Ağaç Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrika inşaatları başladı. Çok yakın bir gelecekte İnegöl dünyanın mobilya başkenti olacaktır” dedi.

 

Bayraktar konuşmasının devamında konfederasyon yönetiminden, özellikle yeni pazarlar olan Türkî Cumhuriyetler, Arap ve Ortadoğu ülkeleri ile Afrika ülkelerine en üst seviyede hem devlet, hem de özel sektör temsilcilerinin bulunmasını sağlayacak organizasyonlar tertip etmelerini istedi.

 

TÜGİK Başkan Vekili Murat Ersoy da konuşmasında Bahadır Bayraktar’a cevaben; yurtdışı iş gezileri konusunda girişimlerinin başladığını, ilk etapta özellikle İran ve Irak’a geziler düzenleyeceklerini, bizzat kendisinin gelecek hafta İran Devlet Başkanı Ahmedinejat ile yapacağı görüşmede bu taleplerini ileteceklerini söyledi.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: “İNEGÖL,, MOBİLYANIN, BAŞKENTİ, OLACAK”,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.