Haber Detayı
16 Eylül 2019 - Pazartesi 18:55 Bu haber 135 kez okundu
 
İNEGÖL’DE TOPYEKÛN TEMİZLİK HAREKATI
İNEGÖL BELEDİYESİ, ‘TEMİZLİK’ KONUSUNA DİKKAT ÇEKMEK VE VATANDAŞLARDA BİR FARKINDALIK OLUŞTURMAK ADINA TÜM ŞEHRİ ORGANİZE ETTİ. İLÇEDEKİ 116 MAHALLE MUHTARI, MAHALLE SAKİNLERİYLE BİRLİKTE SOKAKLARA İNDİ. 221 OKULUN İDARECİLERİ DE ÖĞRENCİLERİYLE BERABER SOKAKLARA ÇIKIP ÇÖP TOPLADI.
- Haberi
İNEGÖL’DE TOPYEKÛN TEMİZLİK HAREKATI

Temizlik konusunda ortaya koyduğu farkındalık çalışmalarıyla her geçen gün “Temiz Şehir İnegöl” unvanına bir adım daha yaklaşan İnegöl Belediyesi, yine ses getirecek bir projeyi daha hayata geçirdi.

Haftalar öncesinden başlayan hazırlıklar ve organizasyonun ardından, İnegöl topyekun sokaklara inerek şehirde adeta temizlik harekatı başlattı.

İnegöl Belediyesi’nin organizasyonuyla yapılan etkinlikte, ilçedeki 116 mahalle muhtarı tek tek bilgilendirilerek kendi bölgelerindeki vatandaşları organize edip aynı gün aynı saatte temizlik için sokağa davet etmeleri sağlandı.

Ayrıca İnegöl’deki 221 okul idarecisinden öğrencilerle birlikte temizlik etkinliğine destek vermeleri istendi.

Bütün mahallelere İnegöl Belediyesi tarafından çöp poşetleri ve eldiven dağıtımı yapılırken, etkinliğe katılım oldukça yüksek oldu.

Kaynak: Editör: Recep Can KAŞLIOĞLU
Etiketler: İNEGÖL’DE, TOPYEKÛN, TEMİZLİK, HAREKATI,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.