KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 11:46 Bu haber 518 kez okundu
 
İnegöl'de asfalt çalışmaları Kemalpaşa mahallesinde sürüyor
İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde 3 sokakta asfalt ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
İnegöl'de asfalt çalışmaları Kemalpaşa mahallesinde sürüyor

Yaz aylarında yapım çalışmalarına hız veren İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde 3 sokakta sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Rüzgarlı Sokak, 15 Temmuz Sokak ve Yeşil Sokakta devam eden hummalı çalışmaları Belediye Başkanı Alper Taban da yerinde inceledi.

 

EKSİKLERİMİZİ BİR BİR TAMAMLAYACAĞIZ


Beraberindeki Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger ve heyetle birlikte asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Taban, çalışmalara ilişkin bilgiler de verdi. Taban, “Bugün Kemalpaşa Mahallesinde Rüzgarlı Sokak, Yeşil Sokak ve 15 Temmuz Sokak bölgesinde yapılan çalışmaları yerinde görmek için buradayız. Epey zamandır vatandaşlarımızdan bizlere iletilen asfalt talebi vardı. Arkadaşlarımız programa aldılar, adım adım bunları hayata geçiriyoruz. Bu alanda tretuvar çalışmaları da yapmıştık. Şimdi de sıcak asfalt kaplama çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Yine burada yağmur suyu giderleri belediyemiz tarafından asfalt öncesi hazır hale getirildi. Alt temel malzemesi ve asfaltı da atılarak yaklaşık 125 bin TL’lik bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. Arkadaşlarımızın emeğine sağlık. Nerede vatandaşımızdan bize gelen veya bizim tespitlerimiz sonucu planlamaya giren çalışma varsa bunları tek tek tamamlayacağız. Mahallelerimizde eksiklerimizi bir bir tamamlayacağız. Burada kısmen otopark sorununu giderecek bir düzenlememiz de olacak. İnşallah vatandaşımızın ayağını çamura bastırmadan yaşamlarını sürmelerini sağlayacağız. Bu şehirde manevi anlamda izler bırakabilmek adına küçük dokunuşlar yapmaya devam ediyoruz. Gelecekte bugünden çok daha iyi bir noktada olacağımızı söyleyebilirim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İnegöl'de, asfalt, çalışmaları, Kemalpaşa, mahallesinde, sürüyor,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.