KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 17:41 Bu haber 918 kez okundu
 
İnegöl Belediye Başkanı sosyal medyada birinci sırada
Facebook, twitter ve instagramı aktif bir şekilde kullanan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, mart ayı içerisinde 384 paylaşım yaparak gönderi ortalamasına göre Bursa'daki ilçe belediye başkanları arasında 1. sırada yer aldı.
BURSA HABER Haberi
İnegöl Belediye Başkanı sosyal medyada birinci sırada

Kullanımının her geçen gün daha fazla yaygınlaştığı ve birçok kurumun vatandaşlara daha hızlı ulaşabilmek adına kullandığı sosyal medyayı İnegöl Belediyesi hem kendi hesaplarını hem de Başkan Alper Taban bu hesapları aktif bir şekilde kullanıyor. Duyuru ve etkinliklerin yanı sıra belediyenin hizmetlerinin de vatandaşlara aktarıldığı Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları vatandaşlar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Dijital medya gözlemi gerçekleştiren Teleskop’un istatistiklerine göre Mart ayı içerisinde 3 mecrada toplam 384 paylaşım yapan ve toplamda 215 bin 709 etkileşimle İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Bursa'daki ilçe belediye başkanları arasında 1. sırada yer aldı. İkinci sırayı ise 154 bin 993 etkileşimle Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, üçüncü sırayı ise 92 bin 369 etkileşimle Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar aldı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İnegöl, Belediye, Başkanı, sosyal, medyada, birinci, sırada,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.