KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
25 Mayıs 2020 - Pazartesi 18:21 Bu haber 2855 kez okundu
 
Harmancık'ın büyükleri bayramda şehit ziyaretine gittiler
Harmancık Belediyesi başkanı Yılmaz Ataş ve Harmancık Kaymakamı Yasin Şahin bu bayramda Dedebali Köyüne giderek 1986 yılında şehit düşen J.Er Adil Kınık'ı ziyaret etti.
BURSA HABER Haberi
Harmancık'ın büyükleri bayramda şehit ziyaretine gittiler

Tüm dünyayı saran korona vakasından dolayı ülkemizde de sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı ülke genelinde bayram sessiz sakin geçerken, Harmancık Belediyesi başkanı Yılmaz ATAŞ ve Harmancık Kaymakamı Yasin ŞAHİN, Harmancık Karakol Komutanı Kd.Bşçvş. Şaban ALABAŞ, Harmancık Emniyet Amiri Tanju ÖZTÜRK, Harmancık Vakıf Müdürü Ramazan YUMUŞAK, Harmancık Ak Parti Genç.Kol.Başk. Harun KOÇ, Dedebali Köyü'ne giderek  Dedebali Köyü muhtarı İsmail ASLAN, Dedebali-Der Başkanı Emir İPEK, köy imamı Hüseyin TOMAÇOĞLU ile birlikte ilçenin 1986 yılında terör örgütü PKK mensupları ile Şırnak'ta çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Er Adil Kınık'ı mezarı başında ziyaret etti, dulalar ettiler, ailesiyle bayramlaştılar.

Hep beraber bu vesileyle tüm şehitleri rahmetle andılar,ailelerinin bayramlarını tebrik ettiler.

Köy muhtarı İsmail Aslan ve dernek başkanı Emir İpek bu bayramda da şehidi ve Dedebali Köyünü ziyaret eden ilçe büyüklerine teşekkürlerini iletti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Harmancık'ın, büyükleri, bayramda, şehit, ziyaretine, gittiler,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.