KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
06 Nisan 2020 - Pazartesi 20:34 Bu haber 10851 kez okundu
 
Gürsu Gençlik Merkezi’nde sona gelindi
Gürsu Belediyesi’nce oluşturulan alan üzerine Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca inşası yapılan “Gürsu Gençlik Merkezi”nin inşaat çalışmalarında sona gelindi.
SPOR Haberi
Gürsu Gençlik Merkezi’nde sona gelindi

 “Sağlıkla ve özgürce sokaklarımızda olacağımız aydınlık günlere inşallah yakında kavuşacağız” diyen Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Gelecek güzel günlerde gençlerimizin sosyalleşmesi ve kendilerini geliştirmeleri için hizmet verecek olan Gürsu Gençlik Merkezi’nin inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere. Gürsu’da kültürel hayatın zenginleşmesini sağlamak maksadıyla birçok faaliyet gerçekleştiriyoruz. Gençlik Merkezi’nin faaliyete başlamasıyla, ilçemizin kültürel etkinlik olanakları konusundaki mekan eksikliğini gidermiş olacağız. İlçemiz, Gençlik Merkezi ile çağdaş kent kimliğine bir zenginlik daha katmış olacak. Gençlerimize kültürel ve sosyal hayatın içerisinde olma imkânı sunulacak olan merkezin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Osmanlı mimarîsine sahip olan Gürsu Gençlik Merkezi, 692 metrekarelik araziye 332 metrekare olarak inşa edildi.Gürsu Gençlik Merkezi; gençlerin, eğitim, kültür, sanat alanlarında çeşitli eğitimler alabileceği, kültürel faaliyet yapabileceği önemli bir merkez olarak hizmet verecek. Merkez bünyesinde dans ve folklor salonu, müzik işliği, lobi ve bekleme odası, öğretmenler odası, idari ofis, 2 adet derslik, bilgisayar işliği, plastik sanatları işliği, kütüphane, zeka oyunları işliği, el sanatları işliği ve resim işliği yer alacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gürsu, Gençlik, Merkezi’nde, sona, gelindi,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.