KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 10:57 Bu haber 159 kez okundu
 
‘Gençlik Bursa’da Yollarda’
Büyükşehir Belediyesi, uygulamaya aldığı ‘Gençlik Bursa’da Yollarda’ projesi kapsamında üniversite öğrencilerine Bursa’yı tanıtmaya devam ediyor. Periyodik olarak düzenlenen turlar kapsamında gezi.genclikbursada.com adresine kayıt yaptıran üniversiteliler, İznik’in tarihî ve turistik merkezlerini ziyaret etti.
BURSA HABER Haberi
‘Gençlik Bursa’da Yollarda’

Ücretsiz şekilde öğrencilerin kullanımına sunulan geziler için kayıtlar online olarak gezi.genclikbursada.com internet adresi üzerinden yapılabiliyor.

Web sitesi üzerinden alınan talepler sonucunda üniversiteliler, her hafta çarşamba günleri Bursa, pazartesi günleri de İznik’in tarihi ve turistik mekanlarınıgezme ayrıcalığına kavuşuyor.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesinde organize edilen ‘Gençlik Bursa’da Yollarda’ projesi kapsamında, Bursa’nın bütün değerleri paylaşılıyor. Projeden ayrıca, üniversite öğrencilerinin yanı sıra yurt dışından eğitim için Bursa’ya gelenler de yararlanabiliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Gençlik, Bursa’da, Yollarda’,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.