KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
02 Kasım 2010 - Salı 16:10 Bu haber 206 kez okundu
 
GENÇ İŞ ADAMLARI ÇALIŞIYOR
İGİAD BAŞKANI BAYRAKTAR; “SÖZ SAHİBİ OLACAĞIZ”
GÜNDEM Haberi
GENÇ İŞ ADAMLARI ÇALIŞIYOR

1991 yılından bu yana İnegöl’de faaliyet gösteren İnegöl Genç İş Adamları Derneği’ne (İGİAD)  katılan 89 üye için tanışma ve kaynaşma yemeği düzenlendi. Yeni katılımlarla İGİAD’ın şuanda 112 üyeye ulaştığı belirtildi.

 

 

Geçtiğimiz Cumartesi akşamı düzenlenen yemeğe, İGİAD Başkanı Bahadır Bayraktar, eski başkanları Bahadır Öke, Kenan Sülek ve Hüseyin Şahin ile üyeler katıldı.

 

Özel bir danışmanlık firması tarafından “Rekabet Ortamında Başarı Stratejisi’ konulu seminer verdi.

 

 

Yemeğin ardından konuşan İGİAD Başkanı Bahadır Bayraktar, İGİAD’ın kuruluşundan bu yana yaptığı faaliyetlerden bahsetti.

 

 

Başkan Bahadır Bayraktar’ın ardından söz alan İGİAD eski Başkanı Bahadır Öke, dernek başkanlık görevinde, sırasıyla bayrağı birinin taşıdığını belirterek, yeni yönetime başarılar diledi.

 

Eski Başkanlardan Kenan Sülek ise, Ticaret hayatının yüzde 15’ini formasyon yenilik ve benzeri şeyin oluşturduğunu, yüzde 85’lik kısmı ise sosyal ilişkilerin oluşturduğunu belirterek, başarılı olmak için en önemli etkenin, sosyal ilişkilerinin kuvvetli olmasından geçtiğini söyledi.

 

 

Eski Başkanlardan Hüseyin Şahin’de  yaptığı konuşmada,  tanışma, kaynaşma toplantılarının sık sık yapılarak hedeflerin oluşturulmasının gerektiğini, böylelikle güçlü olmak için gerekli adımların atılabileceğini belirterek, artık dünyada ülkelerin bir araya geldiği örneğini verdi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: GENÇ, İŞ, ADAMLARI, ÇALIŞIYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.