KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 13:59 Bu haber 155 kez okundu
 
Genç Atletlere Osmangazi Desteği
'Sporla Gelişen Bursa, Sağlıklı Yetişen Nesiller' ideali ile spor alanındaki yatırımlarını aralıksız sürdüren Osmangazi Belediyesi, atletizm takımı sporcularına malzeme desteğinde bulundu.
BURSA HABER Haberi
Genç Atletlere Osmangazi Desteği

Spora ve sporcuya sağladığı desteklerle örnek olmaya devam eden Osmangazi Belediyesi, bünyesinde yer alan atletizm takımı sporcularına çekiç, cirit, gülle, disk, eşofman ve ayakkabı dağıttı. Olimpik Atletizm Stadyumu’nda yapılan malzeme dağıtımında genç atletlerin mutluluğu yüzlerinden okundu. Osmangazi Belediyespor Kulübü Asbaşkanı Cihat Yusufoğlu, “Toplam 3 bin 692 lisanslı sporcumuzla ulusal ve uluslararası birçok müsabakaya damga vuruyoruz. Alt yapıya verdiğimiz önemin meyvelerini alıyoruz. Sizlerden isteğimiz daha çok çalışarak ülkemizi farklı platformlarda en iyi şekilde temsil etmeniz. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

 

Genç atletler ise her zaman başarı odaklı olduklarını belirterek, desteklerinden dolayı Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Genç, Atletlere, Osmangazi, Desteği,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.