KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
02 Kasım 2010 - Salı 16:10 Bu haber 200 kez okundu
 
FUAR BAŞLADI
MODEF EXPO`10 KAPILARINI DÜNYAYA AÇTI
GÜNDEM Haberi
FUAR BAŞLADI

İFOR Fuarcılık tarafından 24`üncüsü düzenlenen İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı (Modef EXPO`10), 1 Kasım`da 140 katılımcı firmasıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı. Bir hafta boyunca açık kalacak fuara 100 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

Fuarın açılış töreninde İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Kender, Belediye Başkanı Alinur Aktaş,İstanbul Ağaç ve Orman Ürünleri İhracatçılar Birliği Başkanı Abdullah Tever, Bursa Milletvekili Ali Kul, Bursa Milletvekili Canan Candemir, Bursa Valisi Şahabettin Harput birer konuşma yaptılar

1 milyar dolar ihracat hedefine ulaşmak adına 24`üncüsü düzenlenecek olan MODEF EXPO 7 Kasım Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. 140 firmanın yer alacağı, yurt genelinde 100 binin üzerinde ziyaretçinin beklendiği fuara 50 ayrı ülkeden de yaklaşık 1500 kişi katılacak.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: FUAR, BAŞLADI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.