Haber Detayı
13 Ekim 2010 - Çarşamba 17:06
 
EMNİYETTE YENİ YAPILANMA
İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, İNEGÖL’ÜN HUZURUNU, GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMA KONUSUNDA İNEGÖL’Ü İKİYE BÖLDÜ
GÜNDEM Haberi
EMNİYETTE YENİ YAPILANMA

İlçe Emniyet Müdürü Orhan Öztabak, makamında düzenlediği basın toplantısında İnegöl’ün huzuru ve güvenliğini sağlama konusunda bir dizi çalışmalar yaptıklarını, bu kapsamda Osmanbey caddesindeki İnegöl Polis Merkezi ve Alanyurt Belediye Ek hizmet binasında bulunan Sanayi Polis Merkezi ile İnegöl’e iki yönden güvenlik hizmeti vereceklerini belirterek, Vergi Dairesinin hemen yanına 2011 yılı içerisinde yapılacak olan MOBESE ve 3. Polis merkezi ile İnegöl’ün gelecek 10 yılına yeteceklerini ileri sürdü.

 

 

Emniyet Amiri Tuncay Gönültaş’ın hazır bulunduğu toplantıda konuşan Emniyet Müdürü Orhan Öztabak, “İnegöl polis teşkilatının bina yapılanmasında bir takım değişiklikler yapıldığını kaydetti.

 

 

2011 yılı içerisinde Vergi dairesi yanında emniyete tahsis edilen alanda Mobese merkezi ve Polis merkezi yapılması konusunda planlarının olduğunu ifade eden Müdür Öztabak, “Bu bina da yapıldığı takdirde İnegöl’de 3 tane polis merkezi faaliyet gösterecektir. Bu şekilde de tahmini olarak 10 yıl içerisinde yeni bir merkez binası ihtiyacı yaşanmayacaktır dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: EMNİYETTE, YENİ, YAPILANMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.