KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 15:34 Bu haber 907 kez okundu
 
Eğitim-Bir-Sen voleybol turnuvası kazananı belli oldu
Eğitim-Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şube’nin düzenlediği eğitim çalışanlarının katıldığı toplam 18 takımdan oluşan 2020 Voleybol Turnuvası, üçüncülük ve final maçları ile sonuçlandı.
SPOR Haberi
Eğitim-Bir-Sen voleybol turnuvası kazananı belli oldu

Eğitim-Bir-Sen 1 No’lu Şube tarafından düzenlenen 2020 Voleybol Turnuvası, Adnan Menderes Ortaokulu’nun zaferiyle sonuçlandı. Salih Şermet Ortaokulu’nda düzenlenen final etkinliğinde, kazanan takım turnuvadan bin liralık ödülle ayrıldı.
 

Turnuvanın ikincisi olan Orhaneli Spor ise 750 liralık ödülün sahibi olurken, üçüncü olan Emir Buhari İmam Hatip Ortaokulu 500 liralık ödülün sahibi oldu. Eğitim Bir-Sen Bursa 1 No’lu Şube Yönetim Kurulu, oyuncuları tebrik ederken bilhassa Orhaneli Spor oyuncularını uzakta olmalarına rağmen yoğun katılım gösterdikleri için teşekkür etti. 

 Eğitim Bir-Sen Bursa Şube Başkan Yardımcılarının katıldığı ödül töreninde Şube Sekreteri Adil Yazıcıoğlu, “Voleybol turnuvasıyla başladık, futbol turnuvasıyla devam edeceğiz. Yeni turnuvalarımız ve etkinliklerimiz devam edecektir. Turnuvada kıyasıya mücadele eden eğitimci arkadaşlarıma ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi. 


Kıran kırana geçen 2020 Voleybol Turnuvası, profesyonel voleybol maçlarını aratmayacak müsabakalara ev sahipliği yaptı. Bütün takımların canla başla mücadele ettiği turnuvada katılımın yoğun olması gözlerden kaçmadı. Turnuva sonrası ödüller takdim edilip toplu fotoğraf çekildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitim-Bir-Sen, voleybol, turnuvası, kazananı, belli, oldu,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.