Haber Detayı
20 Ekim 2010 - Çarşamba 16:54
 
DİŞ`E HAFTA SONU MESAİSİ...
DİŞ HASTANESİ CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ DE AÇIK OLACAK
KÜLTÜR SANAT Haberi
DİŞ`E HAFTA SONU MESAİSİ...

Yaklaşık bir yıl önce Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu yanında hizmete açılan, kısa bir süre önce gerçekleşen yeni atamalarla şuanda  19 Diş Hekimi ile hizmete devam eden Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, hafta sonları da vatandaşların hizmetinde.

 

 

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 13 Eylül 2010 tarihinden itibaren hafta sonları da hizmet vereceklerini kaydeden Hasanoğlu, günde 400 hastayı muayene ettiklerini, 13 Eylül 2010 tarihinden  itibaren ise hafta sonları da olmak üzere tam hafta hizmet verdiklerini bildirerek, hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri 11.00 ile 07.00 saatleri arasında hizmet verdiklerini kaydetti.

80 BİNİ AŞTIK

Başhekim Tahsin Hasanoğlu, 2010 yılı başından beri 12 diş hekimi ile hizmet vermeye çalıştıklarını, yaklaşık 2 ay önce 7 diş hekiminin atanması ile beraber toplam 19 diş hekimi ile hizmet vermeye devam edeceklerini belirterek, bilgilerini sürekli tazeleyen ekip arkadaşları ile birlikte, İnegöl ve yakın çevresine hizmet vermekten mutluluk duyduklarını söyledi. 20 temmuz 2009 tarihinden bu güne kadar yapılan sağlık hizmetlerinden bahseden Başhekim Hasanoğlu, bu zamana kadar 80 bin muayene hizmetini aştıklarını da sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: DİŞ`E, HAFTA, SONU, MESAİSİ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.