LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 12:31 Bu haber 15785 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rejime verdiğimiz süre doluyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan, "Verdiğimiz süre doluyor. Talebimiz rejimin Soçi Muhtırası sınırlarına çekilmesi. (İdlib) Şu anda en büyük sıkıntımız hava sahasını kullanamıyor oluşumuzdur. İnşallah yakında buna da bir hal çaresi bulacağız" dedi.
POLİTİKA Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rejime verdiğimiz süre doluyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

Deprem sürekli kendini hatırlatıyor. Depreme hazırlık çalışmalarını devlet ve millet birlikte yapmalı.

Marmara depreminin ardında 43 bine yakın konutu tamamlayıp vatandaşlarımıza teslim ettik. Hedefimiz, her yıl 300 bin yeni konut inşa ederek önümüzdeki 5 yılda 1 milyon 500 bin konutu dönüştürmektir.

Bugüne kadar 22 milyon vatandaşımızın oturduğu konutların depreme dayanıklılığı teyit edildi.

Karşımızda hastalıklı bir zihniyet var

Karşımızda hastalıklı bir zihniyet var. Önce yargıya saygıdan bahsedip, ardından her türlü hakareti yapıyor. Bu ülkede kölelik yoktur ama zihnini ve elindeki imkanları, emperyalistlere gönüllü olarak satmış olan bir kişiyi biliyoruz; onun adı da Bay Kemal'dir.

 

FETÖ'den PKK'ya kadar tüm terör örgütlerini destekleyen, söylediği her sözde ve yaptığı her davranışta 'arkadaşlar' dediği teröristlerin arkalarında duran bir kişi, bu ülkenin ancak hasmı olabilir.

Suriye meselesinin ne olduğunu zerre kadar idrak edememiş bir kişinin bu konuda söylediği söz ancak sinek vızıltısı kadar değer taşır.

 

"Adam olmadığını gördük"

Bana yaptığı teklife bak ya sen daha Esed'i görmediğin zaman biz onla görüşüyorduk zaten. Ama biz ona hangi teklifi yaparsak yapalım adam olmadığını gördük.

Türkiye 2019 yılın 24 ton saman üretmiştir. Türkiye dünyanın en önemli gıda üretici ve ihracatçılarından biridir. Tarım ürünleri ihracatımız 2019'da 19 milyar dolara yükseldi.

Pek çok CHP belediyesinin yönetiminde terör örgütünün güdümündeki parti tarafından tayin edilmiş kişiler var.

İdlib'de rejimin saldırıları

Verdiğimiz süre doluyor. Talebimiz rejimin Soçi Muhtırası sınırlarına çekilmesi. (İdlib) Şu anda en büyük sıkıntımız hava sahasını kullanamıyor oluşumuzdur. İnşallah yakında buna da bir hal çaresi bulacağız.

Geri adım atılmayacak

İdlib'de en küçük bir geri adım atmayacak, rejimi mutlaka belirlediğimiz sınırların dışına çıkartacak, halkın evlerine dönüşünü sağlayacağız.

Sınırlarımız dışında macera aramıyoruz. Tam tersine sınırlarımızı güven altında tutmak, şehirlerimizde, evlerimizde huzurla yaşayabilmemizi temin için mücadele ediyoruz. Sınırlarımızı güven altında tutmak, şehirlerimizde, evlerimizde huzurla yaşayabilmemizi temin için mücadele ediyoruz.

Bu coğrafya, kendini büyük gören nicelerini daha ne olduğunu bile anlamadan bir anafor gibi savurup yutmuştur. Biz bu coğrafyanın misafiri değil ev sahibiyiz.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan:, Rejime, verdiğimiz, süre, doluyor,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.