KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 16:26 Bu haber 5371 kez okundu
 
Çelik'ten açıklama!
AK Parti Sözcüsü Çelik, Beştepe'ye giden CHP'li iddialarına ilişkin yeni bir açıklama yaptı.
POLİTİKA Haberi
Çelik'ten açıklama!

Sözcü Çelik, "Yalan siyaseti üzüntü verici. Bu haberi yapanlar bu haberin arkasından çekildiler. CHP genel merkezini ve CHP Genel Başkanı'nı gösterdiler. Bu haberin hedef aldığı CHP'li bir siyasetçi vardı o da genel merkezi işaret etti. 

Bu iddialarının hiçbir yerinde Cumhurbaşkanımız ve AK Parti yok. Rakiplerini yok etmek için ürkütücü senaryo üretenlerin Cumhurbaşkanımızı işin içine katmaya çalıştığını gördük. Cumhurbaşkanımız en güçlü ifadeyi ortaya koydu.

Kendi partilerini alıp siyasi suikast yapıyorlar. Bu yalan siyasetinin nereye varacağını izliyoruz. CHP kendi kendini imha eden bir parti. Bu yalan haberi üretenler iddiasından vazgeçti. Gelinen noktada CHP'nin bu kampası kendi içinde ortaya çıktı. Halen özür dilemek yerine ısrar ediyorlarsa halen Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni gösteren kim varsa bilin ki bu komplonun içindedir.

Sayın Cumhurbaşkanımızdan özür dilemeleri gerekiyor. Bu meselede AK Parti yok, konuşması gereken CHP'dir. CHP içindeki mücadele bizi ilgilendirmiyor.

Komplo sarayda yazılmıştır ifadesini kullanan kim varsa bilinki bu işin içindedir. Kendi iç rekabetlerinde karşı tarafı itibarsızlaştıracak ilişkilere imza atıyorlar." ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çelik'ten, açıklama!, ,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.