KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 18:37 Bu haber 707 kez okundu
 
Bursaspor Başkanı Mesut Mestan basın toplantısı düzenledi
Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, Iludağ içecek ile yapılan sponsorluk anlaşması imza töreninin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu… Bursaspor’un menfaatlerini düşünerek şimdiye kadar çok fazla açıklamada bulunmadıklarını ifade eden Başkan Mestan, henüz yeniyiz, icraatlarımızla konuşacağız, dedi.
SPOR Haberi
Bursaspor Başkanı Mesut Mestan basın toplantısı düzenledi

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, Uludağ İçecek ile yapılan sponsorluk anlaşması imza töreninin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

 

Bursaspor’un menfaatlerini düşünerek şimdiye kadar çok fazla açıklamada bulunmadıklarını ifade eden Başkan Mestan, henüz yeniyiz, icraatlarımızla konuşacağız, dedi.

 

BAŞKAN MESTAN: İCRAATLARIMIZLA KONUŞACAĞIZ

 

“HERKES GİBİ BEN DE HUZURSUZUM”

 

Yeni sezon için tahtanın kapalı olmasından dolayı transfer yapılamadığını belirten Başkan Mestan, herkes gibi kendisinin de huzursuz olduğunu belirterek, bu sorunu en kısa zamanda çözeceklerini vurguladı.

 

“ALGI OLUŞTURULUYOR, KENETLENMEMİZ LAZIM”

 

Ulusal Medya tarafından Bursaspor’a algı operasyonu yapıldığı ifade eden Başkan Mestan, yeşil beyazlı camia olarak kenetlenmeye ihtiyaç duyduklarını belirtti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bursaspor, Başkanı, Mesut, Mestan, basın, toplantısı, düzenledi,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.