KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 17:00 Bu haber 326 kez okundu
 
Bursa Valisi Canbolat’tan Başkan Taban’a Ziyaret
Bursa Valisi Yakup Canbolat, İnegöl’e gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Belediye Başkanı Alper Taban’ı da makamında ziyaret etti.
BURSA HABER Haberi
 Bursa Valisi Canbolat’tan Başkan Taban’a Ziyaret

Bursa Valisi Yakup Canbolat, bugün beraberindeki Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy, Bursa İl Jandarma Komutanı Hakan Saraç ve İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ile birlikte İnegöl’e geldi. Gün boyu bir dizi ziyaret ve buluşmalar gerçekleştiren Vali Canbolat, ilk ziyaretini Kaymakamlığa yaptı. Ardından Kaymakam Şükrü Görücü’nün de katılımıyla İnegöl Belediyesi ziyaret edildi.

Belediye Başkanı Alper Taban ve Başkan Yardımcıları; Rıdvan Kocaağa, Fevzi Dülger, Oğuzhan Uslu, Eşref Yiğit, Emin Dündar ve Durmuş Aydın, Vali Canbolat ile beraberindeki heyeti bina önünde karşıladı. Daha sonra Başkanlık makamında İnegöl’e ilişkin istişareler yapıldı. Yaklaşık 45 dakika süren ziyaret sonrası, Vali Canbolat bir başka program için İnegöl Belediyesi binasından ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Bursa, Valisi, Canbolat’tan, Başkan, Taban’a, Ziyaret,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.