KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
25 Ocak 2020 - Cumartesi 18:05 Bu haber 275 kez okundu
 
Bursa’da su kesintisi
Bursa’da merkez Osmangazi ve Nilüfer ilçelerinin bazı mahalleleri ile Mudanya ve Gemlik gibi sahil bölgelerinde saat 24:00’a kadar su kesintisi uygulanacağı bildirildi.
BURSA HABER Haberi
Bursa’da su kesintisi

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (BUSKİ) Nilüfer ilçesi Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi Ceylan Plaza önündeki ana isale hattında arıza meydana geldi. BUSKİ’den konuya ilişkin yapılan açıklamada, arızaya anında müdahale edildiği belirtilerek, şu ifadeler kullanıldı;

 

“Meydana gelen arıza nedeniyle Nilüfer ilçesinde Ahmet Yesevi, Balat, Doğanköy, Minareliçavuş; Osmangazi ilçesinde Geçit, Nilüferköy, Aksungur, Ahmet Bey; Mudanya İlçesinde Çağrışan, Bademli, Göynüklü, Aydınpınar, Mürsel, Hasköy, Ülküköy, Dedeköy, Güzelyalı’nın tamamı, Hasanbey, Şükrüçavuş, Mütareke, Halitpaşa, Çepni, Akköy, İpekyayla, Yenimahalle, Ömer Bey, Işıklı, Yörükali ve Altıntaş; Gemlik ilçesinde Kurşunlu ve Gencali mahallelerinde saat 24:00'a kadar su kesinti yapılması planlanmaktadır. Arızanın giderilmesini müteakip söz konusu mahallelere su verilmeye başlanacaktır” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bursa’da, su, kesintisi,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.