KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 15:51 Bu haber 1037 kez okundu
 
Bursa'da BURULAŞ'tan Bursaspor açıklaması!
Bursa'da otobüslerden Bursaspor atkı ve bayraklarının kaldırılmasının istendiğine dair sosyal medyada yayılan haberlere BURULAŞ'tan açıklama geldi.
SPOR Haberi
Bursa'da BURULAŞ'tan Bursaspor açıklaması!

BURULAŞ'tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Sosyal medya kanallarında bir süredir Burulaş'ın sürücülere Bursaspor atkı ve bayrakları yüzünden ihtarda bulunduğu, ceza keseceği gibi asılsız ve gerçeği yansıtmayan haberlerlerin yer aldığını üzüntüyle gözlüyoruz. Bursaspor'a Budo markası ile göğüs sponsoru olmuş Burulaş'ın sürücülerine dönük böyle bir uygulamasının ve uyarısının olmadığının altını önemle çizmek isteriz. Burulaş gerek kendi ve gerekse alt yüklenici ile taşımacılık yaptırdığı tüm toplu taşıma araçlarında sözleşmede çeşitli aksesuar olarak geçen; renkli iç aydınlatma, biblo, sallanan süsler, radyo veya özel ses sistemi, iç görüş kamerası, havalı korna, modifiye egzost, vites topuzu gibi aksesuarlara kısıtlama getirmektedir. Bunun dışındaki iddiaların gerçekdışı olduğunu önemle hatırlatır anlayış ve desteği için tüm kamuoyuna ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz."


SOSYAL MEDYADA YAYILAN GÖRSELLERDEN BİRİ BU ŞEKİLDEYDİ.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Bursa'da, BURULAŞ'tan, Bursaspor, açıklaması!,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.