KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
04 Kasım 2009 - Çarşamba 23:34 Bu haber 361 kez okundu
 
BİR KONU BİR KONUK
BUGİAD`IN İLK KONUĞU NEVZAT YALÇINTAŞ OLDU
- Haberi
BİR KONU BİR KONUK

Kısa adı BUGİAD olan Bursa Girişimci İşadamları Derneği İnegöl Şubesi Bir Konu Bir Konuk programının ilkini geçtiğimiz akşam gerçekleştirdi.

 

Başta Cunhurbaşkanı Andullah Gül olmak üzere bir çok önemli ismin hocası olan Prof.Dr. Nevzat Yalçıntaş’ın konuk olduğu programa Milletvekili Kızılcıklı ve Kaymakam Gençer’in yanı sıra Gazeteci Yazar Mehmet Cemal Çiftçigüzeli, BUGİAD Bursa Şube Başkanı Hayati Canlılar, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, oda başkanları, dernek başkanları ve işadamları katıldı.

 

Katılımcılara verilen akşam yemeğinin ardından programın açılış konuşmasını BUGİAD İnegöl Şube Başkanı Ahmet Akıskalı yaptı. Akıskalı konuşmasında yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

 

Akıskalı’nın konuşmasının ardından söz alan Kaymakam Durmuş Gençer, Cumhuriyet’in kuruluşunun kahramanlarının şehit ve gaziler olduğunu, bugünün Türkiye’sinin kahramanlarının ise işadamları olduğunu belirtti.

 

AK Parti Bursa Milletvekili Sedat Kızılcıklı ise Türkiye’nin her geçen gün hızla büyüdüğünü ifade etti.

 

Programın konuğu Nevzat yalçıntaş ile ilgili slayt gösterisinin sunulduğu programda Eski milletvekillerinden Prof.Dr. Nevzat Yalçıntaş ‘2023’te Nasıl Bir Türkiye’ konulu sunumu ile Türkiye’nin sorunlarını ve çözüm yollarını işadamları ile paylaştı.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BİR, KONU, BİR, KONUK,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.