KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
08 Mayıs 2008 - Perşembe 00:11 Bu haber 252 kez okundu
 
BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISI YAPILDI
TOKİ İLE İLGİLİ KAYITLAR 11 MAYIS`TA BAŞLAYACAK
DÜNYA Haberi
BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISI YAPILDI

İnegöl belediye meclisinin mayıs ayı olağan toplantısı bugün belediye başkanı Alinur aktaş başkanlığında gerçekleştirildi

 

SP’li üye Hüseyin Solak ile AK Partili üyeler Ahmet Güleç ve Latif Balantekin’in dışındaki Meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Mayıs ayı olağan Belediye Meclisi toplantısında biri takrir olmak üzere 14 gündem maddesi görüşüldü.

 

Mayıs ayı olağan Belediye Meclisi toplantısında, TOKİ’nin Yeni İnegöl bölgesinde yaptıracağı toplu konutlarla ilgili gündem dışı bilgi veren Başkan Alinur Aktaş, 27 Mart 2008 tarihinde yapılan ihaleyi üstlenen firmanın gerekli çalışmalara başladığını bildirdi.

İlk etapta 686 konutun yapılacağını belirten Başkan Alinur Aktaş, konunun vatandaşları ilgilendiren boyutunun katılım şartlarının ne olduğu ve başvuruların ne zaman yapılacağı olduğunu söyledi.

Bu konudaki hazırlıkların tamamlanmakta olduğunu vurgulayan Başkan Aktaş,  “11 Mayıs 2008 tarihinde katılım ve başvuru şartları basın aracılığı ile tüm vatandaşlarımıza duyurulacak. Daha sonra kayıtlar başlayacak. Talebin fazla olması halinde ise kapalı spor salonunda kura çekimi yapılacak” dedi.

 

Mayıs ayı Belediye Meclisi toplantısında, İnegöl Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünün talebi üzerine, 7269 sayılı Umumi Hayata Müessir Afetler Dolayısıyla Alınacak Tedbirlerde Yapılacak Yardımlara Dair  değişik 2. maddesinin 2. fıkrası uyarınca mahalli şart ve özellikler dolayısıyla yangın afetine uğraması muhtemel sahaların tespiti konusu görüşüldü

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BELEDİYE, MECLİSİ, MAYIS, AYI, TOPLANTISI, YAPILDI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.