KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
22 Mayıs 2008 - Perşembe 00:10 Bu haber 301 kez okundu
 
AK PARTİ`DE DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI
BAŞKAN ALICI KONGREDE ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI
- Haberi
AK PARTİ`DE DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI

Adalet ve kalkınma partisi genel merkezinin talimatı doğrultusunda İnegöl de ilçe ve belde kongreleriyle ilgili çalışmalar başladı. 4 Ekim de yapılacak olan ak parti inegöl ilçe kongresi öncesi delege seçimlerine start verildi

 

 

Dün akşam parti lokalinde 4 ayrı noktada kurulan sandıklarda mahalle delege seçimleri yapılırken 29 mayıs tarihi itibariyle mahalle ve köylerdeki delege seçimlerinin tamamlanacağı bildirildi.

 

İlk olarak nüfusu 10.00 i aşan yenice ve alanyurt beldesinde yapılacak kongreler sonrasında 4 Ekim 2008 tarihinde de İnegöl ilçe kongresi gerçekleştirilecek.

 

Nüfusu 5 binin altında olan beldelerde ise kongre yapılmayacak. Bu beldelerde yönetim atama usulü ile yapılarak ilçe başkanlığı tarafından onaylandıktan sonra il başkanlığına gönderilecek.

 

 

Ak parti ilçe başkanı burhan alıcı Dün akşam parti lokalinde gerçekleştirilen delege seçimlerinin ardından kongre süreciyle ilgili bilgiler verdi

 

 

Başkan burhan alıcı 4 Ekimde yapılacak olan ilçe kongresinde ise başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.

 

  

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: AK, PARTİ`DE, DELEGE, SEÇİMLERİ, BAŞLADI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.