KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 12:31 Bu haber 747 kez okundu
 
Ak Parti Bursa Yıldırım Gençlik Kolları’ndan Ankara çıkarması!
AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları yönetimi Ankara’ya çıkarma yaptı.
BURSA HABER Haberi
Ak Parti Bursa Yıldırım Gençlik Kolları’ndan Ankara çıkarması!

AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları yönetimi Bursa Milletvekili Muhammed Müfit Aydın’ın daveti üzerine 30 kişilik bir ekiple Ankara’ydı. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ülhak Eyin öncülüğündeki gençler keyifli geçen bir yolcuğun ardından sabah saatlerinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geldi. Gençler burada ilk önce AK Parti Grup Toplantısı’na katılıp Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yurt ve dünya gündemine ilişkin değerlendirmelerin de bulunduğu önemli konuşmayı dinledi. AK Partili gençler tezahürat ve alkışlarıyla Erdoğan’a moral verdi.

BURSA MİLLETVEKİLLERİ GENÇLERİ KONUK ETTİ

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ülhak Eyin ve yönetimi, Grup Toplantısı’nın ardından AK Parti Bursa Milletvekilleri ile buluştu. Görüşmeye AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, Hakan Çavuşoğlu, Muhammed Müfit Aydın, Mustafa Esgin, Emine Yavuz Gözgeç, Ahmet Kılıç, Atilla Ödünç de katıldı.

Kendilerini konuk ettiği için Bursa Milletvekillerine teşekkür eden Eyin, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Eyin, “Bizleri Gazi Meclisi’mizi gezdirdiğiniz için öncelikle şahsım ve yönetimim adına çok teşekkür ederim. Yıldırım Gençlik Kolları olarak önemli projeler gerçekleştiriyoruz. Gençlik öncelikle tarihi iyi bilmesi lazım. Bizlerde tarih de neler olmuş, ne tür hizmetler olmuş bunları her hafta münazaralar yaparak gerçekleştiriyoruz. Biz gençlerin önünü açan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da şükranlarımızı sunuyoruz. Cumhurbaşkanımızın izinden gitmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yıldırım Gençlik Kolları yönetimine eşlik eden Bursa Milletvekili Muhammed Müfit Aydın ise “15 Temmuz Hain Darbe Girişimi’nin üzerinden tam 3 yıl buçuk geçti ve o gece Gazi Meclisi’mize bombalar yağdırdılar. Milletvekili arkadaşlarımızla milli iradeye o gece sahip çıktık. Bulunduğumuz yer gerçekten çok önemli bir yer İnşallah ileri ki zamanda Meclis’imizde sizleri de görürüz. AK Parti olarak bildiğiniz üzere gençliğe önem veriyoruz. İstişare kültürüne göre hareket ediyoruz. Gençlerin her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

YILDIRIM AK GENÇLİK ERDOĞAN İLE BULUŞTU

AK Partili gençlerin heyecanla beklediği ana geldi. AK Partili gençler Meclis kapısının önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan’la fotoğraf çektirdi. Erdoğan, AK Partili Gençler aracılığıyla Bursa teşkilatlarına selam söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Bursa, Yıldırım, Gençlik, Kolları’ndan, Ankara, çıkarması!,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.